Kde si můžete se mnou zacvičit?

Pondělí

  • od 17 hod v Městské knihovně Varnsdorf
  • od 19 hod v Městské knihovně Rumburk

Cena za lekci (70 min)

  • 130 Kč
  • permanentka 10 lekcí – 1 200 Kč

Jóga se v posledních letech stala synonymem pro relaxační, někdy až meditační cvičení určené především pro ženy. Přestože duševní očištění je určitě jednou z mnoha pozitivních vlastností jógy, dokáže nabídnout mnohem více a to všem, bez rozdílu pohlaví a pohybového nadání.

Bolesti pohybového aparátu se totiž nevyhýbají skoro nikomu. Jóga je v tomto ohledu ideálním uceleným systémem protahovacích, posilovacích i uvolňovacích cviků a pozic. Navíc jednotlivé pozice (asány) mají různé stupně obtížnosti podle různých variant provedení.

Na svých lekcích se snažím připravovat sestavy tak, aby si každý přišel na své, ať už jste ve cvičení úplný začátečník a nebo profesionální sportovec. Pomocí pohybové a meditační praxe vedu své klienty k laskavému prozkoumávání svého těla a mysli a spřátelení se s tím, co tam naleznou. Spolu s tím objevují také dech jako bránu do přítomnosti a cestu k hlubokému uvolnění a aktivaci parasympatického nervového systému. Jógové učení podávám jako cestu k sebe-poznání, celistvosti a laskavosti.

Jste tedy srdečně zváni na kterékoliv z mých cvičení.

Nejdůležitější je totiž správně začít a s tím vám moc ráda pomůžu.

Každý jsme jinečný, každý jsme originál, každý se nacházíme v jiné životní etapě a celkovém rozpoložení. Věnovat se józe prospívá všem, ale volba správných cviků se může značně lišit v závislosti na duševním a fyzické stavu.

Skupinové lekce nemusí vyhovovat každému. Sestavím vám cvičení vytvořené přímo na míru možnostem vašeho těla a aktuálním potřebám.  Velký důraz kladu na meditaci, praxi všímavosti a dechové techniky, které nás napojují hlouběji na sebe, zklidňují mysl, otevírají tělo a uvolňují napětí.

Cena za lekci je 690 Kč (60 minut). V případě dojíždění je třeba počítat s příplatkem za dopravu.

Individuální lekce jsou vhodné pro ty z vás:

  • komu nevyhovují skupinové lekce a je pro vás důležitý individuální přístup
  • kdo má zdravotní omezení a chce sestavu šitou na míru
  • co s jógou začínáte a chcete se naučit správné a bezpečné provedení jógových pozic (ásan), správnému dýchání, základům meditace