Vědomé otužování (individuální i skupinové ponory)

Provedu vás tímto procesem tak, že naberete sebevědomí a ponor do ledové vody s lehkostí zvládnete. Mým záměrem je naučit vás procházet chladovou terapií v uvolnění, radosti a přijetí. Touto cestou si tuto ozdravnou proceduru zamilujete. Studená voda je úžasný nástroj, jak energizovat a vitalizovat celý organismus.

V rámci pohybových, dechových a relaxačních cvičení se napojíme na své nitro, do stavů hlubokého uvolnění, kde zkoumáme, co v sobě nosíme za vnitřní přesvědčení a destruktivní vzorce myšlení.  Naše podvědomí je často napěchované strachy a získanými názory z rodiny a výchovy. Přenastavíme svá vnitřní přesvědčení a bloky. Vytvoříme si nový vklad a to ten, že chlad je náš “přítel”. Naučíme se s ním nakládat vědomě a citlivě.

Otužování je úžasným prožitkem přítomnosti. Není rychlejší spojnice směrem do těla a “tady a teď.”  Pomáhá budovat nejen skvělou imunitu, ale také schopnost se na věci dívat více z nadhledem. Učí nás lépe zvládat stresové situace, trénuje vůli, vede nás k hlubší všímavosti k tělu a jeho respektování.